GP Kancelaria

GP Kancelaria Radców Prawnych

Zakładanie spółek
Kraków

Zakładamy co miesiąc 30+ spółek!

Przedmiotem naszych usług jest dokonywanie wszystkich czynności niezbędnych do zarejestrowania spółki prawa handlowego. Naszym Klientom pomagamy w zakładaniu spółek akcyjnych, z ograniczoną odpowiedzialnością, jawnych, komandytowych, oraz coraz bardziej popularnych spółek z o.o. komanytowych.

Naszą pracę zazwyczaj zaczynamy od opracowania wraz z Klientem założeń przyszłych wspólników, co do pożądanego kształtu umowy spółki. Podpowiadamy, co powinno, a co może być zawarte w umowie. Staramy się dopasować treść umowy do indywidualnych potrzeb wspólników. Następnie opracowujemy pierwszą wersje projektu, która zostaje przesłana do wspólników. Kiedy pojawiają się pytania lub wątpliwości udzielamy na nie odpowiedzi. To co ważne w naszej pracy, to dokładne wsłuchanie się w potrzeby naszych klientów oraz wskazanie im zalet oraz ryzyk konkretnych rozwiązań wprowadzanych do umowy spółki.

Ponadto przygotowujemy wszelkie załączniki, wypełniamy formularze do KRS oraz reprezentujemy naszych Klientów przed KRS lub organami administracyjnymi, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Tak byś Ty mógł myśleć tylko o biznesie. Zadzwoń!

Miłosława Strzelec-Gwóźdź

radca prawny

Opisz mi swoją sprawę (bez zobowiązań):

Nasi prawnicy w mediach.
Udzielamy porad i przyjmujemy sprawy przez Internet! Zadzwoń:
+48 12 200 25 25