Współpracując z GP Kancelaria Radców Prawnych macie Państwo dostęp do ekspertów z co najmniej 13 letnim doświadczeniem w zakresie prawa gospodarczego, finansów, prawa marketingu, własności intelektualnej oraz nowych technologii.

GP Kancelaria Radców Prawnych powstała w wyniku połączenia indywidualnych specjalistycznych kancelarii prawnych prowadzonych przez radców prawnych: Anitę Poniatowską-Maj i Miłosławę Strzelec-Gwóźdź. Specjalizujemy się przede wszystkim w obsłudze podmiotów gospodarczych z branży IT, telekomunikacyjnej, reklamowej, budowlanej, przemysłowej.

Działamy na terenie całej Polski, nasze biura znajdują się w Krakowie i Gdyni. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi prawnej we wszystkich dziedzinach prawa związanych z działalnością gospodarczą jak i w sprawach indywidualnych.

Nasi Klienci mogą korzystać z elastyczności różnych modelów rozliczeń, co znacząco usprawnia proces wyceny, który zawsze dopasowany jest do konkretnych uwarunkowań naszych Klientów. Znamy swoją pracę, a jej efekt i wartość potrafimy wycenić z góry, po zapoznaniu się z oczekiwaniami i uwarunkowaniami Klienta.
Obok indywidualnej obsługi prawnej angażujemy się w działalność badawczą oraz szkoleniową.
Kancelaria jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej.

Będziemy zaszczyceni, mogąc zaoferować Państwu swoje usługi.

Zapraszamy do kontaktu z nami.