GP Kancelaria

Kilka Słów

O kancelarii

  Miarą sukcesu kancelarii jest skuteczność i kompleksowość proponowanych rozwiązań. W dzisiejszych czasach, gdy dostęp do informacji jest powszechny, wygrywają decyzje podejmowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie przy uwzględnieniu różnych aspektów i niuansów rozpatrywanej spawy. Nasza kancelaria oferuje skuteczne rozwiązania wypracowane podczas realizacji dotychczasowych projektów.

   W GP Kancelarii Radców Prawnych służymy pomocą i wsparciem od 2010 roku. Początkowo jako indywidualna praktyka prawnicza mecenas Miłosławy Strzelec-Gwóźdź, a następnie po przekształceniach w aktualnej formie spółki. Do Państwa dyspozycji jest 10 osobowy zespół ekspertów w swoich dziedzinach. Działamy na terenie całej Polski. Stawiamy na cyfrowe kanały komunikacji i nowoczesne rozwiązania oszczędzając Państwa czas i zachowując ciągłość realizowanych projektów. W sprawach pilnych jesteśmy dostępni 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom oferujemy różne modele rozliczeń. Znamy swoją pracę, a jej efekt i wartość potrafimy wycenić z góry, po zapoznaniu się z uwarunkowaniami danej sprawy.

Będzie nam miło świadczyć Państwu wsparcie. Zapraszamy!

Zespół

Miłosława Strzelec-Gwóźdź

Partner Zarządzający, Radca Prawny

Posiada bogate doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych, w tym spółek giełdowych. W codziennej pracy zajmuje się opracowywaniem umów handlowych dotyczących zagadnień z zakresu prawa gospodarczego, prawa nowych technologii, prawa budowlanego oraz prawa pracy.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie.

Karolina Liszka

Adwokat

Zajmuje się prowadzeniem procesów sądowych w sprawach karnych, rodzinnych oraz cywilnych. Posiada duże doświadczenie w reprezentowaniu klientów przed sądami powszechnymi oraz w zakresie dochodzenia odszkodowań, które zdobywała w krakowskich kancelariach prawnych.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego oraz członek Krakowskiej Izby Adwokackiej.

Anna Prusak-Syska

Radca Prawny

Swoje zainteresowania zawodowe koncentruje wokół prawa cywilnego i gospodarczego. W codziennej pracy zajmuje się sporządzaniem pism procesowych oraz opinii prawnych z zakresu prawa cywilnego, w tym prawa ochrony konsumentów, prawa spółek oraz prawa pracy.

Ukończyła z wyróżnieniem kierunek Administracja oraz Prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. 

Bartosz Gwóźdź

Radca Prawny

W swej pracy zajmuje się sprawami z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego, budowlanego, administracyjnego, czy też prawa pracy. W codziennej pracy zajmuje się obsługą klientów indywidualnych polegającą na bezpośrednim doradztwie czy też sporządzaniu pism procesowych, nieprocesowych, umów oraz opinii prawnych.

Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Stosunków Międzynarodowych Krakowskiej Akademii im. A. Frycza-Modrzewskiego. Aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie.

Tomasz Wojewski

Prawnik

Zajmuje się prawem cywilnym, jednak jego konik to prawo autorskie, a także prawo własności przemysłowej. W czasie studiów rozwijał swoje zainteresowanie prawem własności intelektualnej wybierając tę dziedzinę prawa, jako przedmiot seminarium magisterskiego.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie.

Justyna Kwaśniewska-Ochodek

Office Manager

Od początku kariery zawodowej związana ze stanowiskami prawno-administracyjnymi. Posiada szerokie doświadczenie w obszarze windykacji oraz archiwizacji i systematyzacji dokumentów.

Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie na kierunku Zarządzanie i Marketing. 

Kaja Zaleska-Korziuk

Adwokat

Asystent naukowo-dydaktyczny na Uniwersytecie Gdańskim. Jej rozprawa doktorska poświęcona jest charakterowi prawnemu umowy o finansowanie postępowania arbitrażowego przez osobę trzecią. Kaja Specjalizuje się w prawie handlowym, prawie spółek oraz arbitrażu handlowym. 

Jest członkiem Pomorskiej Izby Adwokackiej.

Anna Warchoł

Prawnik

Specjalista z zakresu niemieckiego prawa cywilnego i gospodarczego. Już w czasie studiów rozwijała swoją wiedzę w tym kierunku. Ukończyła kurs Szkoła Prawa Niemieckiego organizowanego przez Uniwersytet Gdański oraz Universität zu Köln.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni. Studentka uzupełniających studiów prawniczych na Uniwersytecie w Köln (LL.M.).

Udzielamy porad i przyjmujemy sprawy przez Internet! Zadzwoń:
+48 12 200 25 25