Radca prawny

+48 531 960 530
anita.poniatowska@gpkancelaria.pl

Anita Poniatowska – Maj
Partner, radca prawny

Specjalizacja:
– prawo administracyjne,
– internet, nowe technologie, prawo IT,
– obsługa podmiotów gospodarczych,
– wsparcie zarządzania projektami.

Współpracuje głównie ze spółkami kapitałowymi z branży produkcyjnej, transportowej i deweloperskiej (Teknos, Teknos-Oliva sp. z o.o., Hubstyle S.A., Unifeeder). Specjalizuje się w prawie budowlanym, administracyjnym oraz nowych technologii i obsłudze przedsiębiorstw. Ukończyła School of Arbitration and ADR na UJ w Krakowie.

miloslawa-strzelec-gwozdz

+48 601 066 214
miloslawa.strzelec@gpkancelaria.pl

Miłosława Strzelec – Gwóźdź
Partner, radca prawny

Specjalizacja:
– spółki i prawo gospodarcze,
– internet, nowe technologie, prawo IT
– prawo własności przemysłowej
– ochrona danych osobowych.

Jej zainteresowania zawodowe skupiają się wokół prawa eCommerce, nowych technologii, prawa autorskiego i spółek. W tym zakresie doradza przedsiębiorcom, w szczególności prowadzącym swoją działalność gospodarczą z wykorzystaniem Internetu. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych w tym spółek giełdowych, a także w przygotowywaniu regulaminów sklepów, portali internetowych i aplikacji mobilnych, również w kwestiach związanych z odpowiedzialnością w Internecie. W codziennej pracy zajmuje się przede wszystkim opracowywaniem umów handlowych, dotyczących zagadnień z zakresu prawa autorskiego i baz danych oraz prawa nowych technologii i IT.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie.

karolina-small

+48 731 873 320
karolina.liszka@gpkancelaria.pl

Karolina Liszka
Adwokat

Specjalizacja:
– prawo karne, karne skarbowe i prawo wykroczeń,
– prawo cywilne, w tym prawo rodzinne i spadkowe,
– obsługa podmiotów gospodarczych oraz procesy gospodarcze.

Zajmuje się prowadzeniem procesów sądowych w sprawach karnych, cywilnych oraz gospodarczych. W zakresie jej zainteresowań znajduje się także prawo medyczne, w tym kwestia odpowiedzialności prawnej za błąd w sztuce lekarskiej.

Posiada duże doświadczenie w reprezentowaniu klientów przed sądami powszechnymi oraz w zakresie dochodzenia odszkodowań, które zdobywała w krakowskich kancelariach prawnych.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji  Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego oraz członek Krakowskiej Izby Adwokackiej. Odbyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Krakowie.

anna-prusak-2

Anna Prusak
Aplikant radcowski

Specjalizacja:
– prawo cywilne,
– zagadnienia prawa gospodarczego publicznego i prywatnego, w tym prawa spółek.

Zainteresowania zawodowe koncentruje wokół prawa cywilnego i gospodarczego.

W czasie studiów zdobywała doświadczenie zarówno w organach administracji publicznej, sądzie okręgowym, kancelarii adwokatów i radców prawnych oraz dziale prawnym dużej spółki.

W codziennej pracy zajmuje się sporządzaniem pism procesowych oraz opinii prawnych z zakresu prawa cywilnego, w tym prawa ochrony konsumentów oraz prawa spółek.

Ukończyła z wyróżnieniem kierunek Administracja oraz Prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Uczestniczka kursu Szkoła Prawa Ukraińskiego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie.

agnieszka_520x347

Agnieszka Gaweł
Asystent prawny

W codziennej pracy zajmuje się sporządzaniem regulaminów sklepów oraz obsługą klientów prowadzących sklepy internetowe. Swoje zawodowe zainteresowania skupia głownie na ochronie danych osobowych oraz prawie IT.

W czasie studiów zdobywała wiedzę uczestnicząc w kursach oraz szkoleniach.

Członek Koła Naukowego Prawa Medycznego.

Studentka Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.